Розклад занять форум

Новини

20 квітня 2022 року у нашому закладі проведено міський (відбірковий) етап обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край".

Згідно наказу Департаменту освіти "Про підсумки проведення міського (відбіркового) етапу обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" від 26.04.2022р. № 117, який проведено у Палаці ДЮТ 20.04.2022 року.

Щорічно, 22 квітня, люди по всій планеті відзначають День Землі!

20 квітня 2022 року на базі Комунального закладу "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради" на виконання наказу Департаменту освіти Полтавської міської ради від 02.02.2022р. № 27 проведений міський (відбірковий) етап обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край".

15 квітня 2022 року в режимі on-line на платформі Google meet відбувся консультативний захід - Game платформа для керівників гуртків ЗЗСО та ЗПО з теми  "Ігрова компетентність педагога". Захід відбувся за ініціативи ЦПРПП та Палацу ДЮТ.

Чи знаєте ви, що таке медіаграмотність? Чи вмієте розпізнавати маніпуляції у засобах масової інформації? Чи зможете відрізнити фейк від правди?

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

На обкладинці журналу "Я сам/А", № 6 (339), Зразковий художній колектив "Арт-студія "Браво", м. Полтава, інформація про колектив на стор. 11. "Новорічні пригоди Грінча"

В рамках роботи пізнавального проєкту "Я відкриваю світ" (кер. методист Збронська О.В.) було проведено комплексне заняття "Мій безпечний простір"

"Симфонія дитинства" (пізнавальний проєкт "Я відкриваю світ", методист Збронська О.В.)

В рамках роботи над спільним виховним проєктом "Екскурсійна діяльність" 27 та 28 грудня 2021р. відбулася традиційна щорічна екскурсія по Палацу ДЮТ з теми "Місто щасливого дитинства" для вихованців гуртка англійської мови "Малятко" (кер. Палієнко Т.В.) та гуртка "Весела абетка" (кер. Швець О.І.)

Вітаємо з приємною перемогою! Зразковий художній колектив "Арт-студія "Браво" - володарі ГРАН-ПРІ Всеукраїнського конкурсу-майстерні "Адреса дитинства - ГРА!" (м. Запоріжжя, 2021р.)

Сторінка 6 із 17

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!