Розклад занять форум

Новини

Традиційно з року в рік 23 вересня Полтава святкує День міста

Напередодні 1 вересня у рамках акції "Збери дитині портфель" у парку "Перемога" відбулося свято для дітей міста за участю вихованців Зразкового художнього колективу арт-студії "Браво" Шакалій Даші, Прохорової Маші, Бивальцевої Маргарити. Анімаційні програми дівчата проводять не вперше, адже велика любов до дітей дають їм можливість знайти спільну мову з малечею, зацікавити їх. Один із розділів навчальної програми гуртка арт-студії "Браво" є опанування методикою ігрових програм, тому вихованки мали чудову можливість продемонструвати на практиці здобуті під час занять свої знання, уміння та навички.

01 вересня 2019 року в КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" стартував День відкритих дверей "Світ дитячих захоплень", під час якого педагогічний колектив закладу презентував творчі доробки своїх вихованців.

24 серпня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Браво" Максименко Павло, Ярошенко Максим, Балабанова Ніка, Кулик Іра стали учасниками прямого ефіру OPEN-студії ЗХК арт-студія "Браво" на UA: Українське радіо "Лтава". Вони розповіли про перемогу колективу в Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зірковий бриз", що відбувся в м. Кітен, Болгарія. Іра та Ніка поділилися спогадами про особисті перемоги - два перших місця в сольних виступах. Дуже приємно, що Гран-прі фестивалю приїхало до України в Полтаву, адже ми черговий раз продемонстрували світові, що українці - талановита, творча, добра, щира нація. З Днем народження, наша Країно! Тобі, рідна, наші творчі успіхи і перемоги!

З 9 по 16 червня 2019 року Зразковий художній колектив арт-студія "Браво" відправився в сонячну Болгарію на відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Зоряний бриз!", що проходив у найсучаснішому телевізійному творчому таборі "ВМЕСТЕ".

Традиційно у Палаці дитячої та юнацької творчості на літніх канікулах організовуються розважальні заходи для дітей, що перебувають у пришкільних таборах міста.

Здобутки Театру моди "Перспектива" поповнилися перемогами ще у двох конкурсах, які відбулися нещодавно.

З 03 по 05 травня 2019р. у м. Львів проходив VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів "SAMOCVITY"

Вітаємо з абсолютною перемогою Зразковий художній колектив арт-студію "Браво" у національному турі Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди "Скарби нації"

3 квітня 2019 року в Зразковому художньому колективі арт-тудії "Браво" (кер. Зубенко С.В.) пройшов творчий конкурс "Зоряний калейдоскоп-2019".

02.04.2019р. у Палаці пройшов день психології.

З 25 по 31 березня 2019 року в Комунальному закладі "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

28 березня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Брапво" Мандрика Валерія та Бивальцева Маргарита стали учасниками ІV Форуму волонтерів у Полтаві, який пройшов під гаслом: "Здорове місто - це в наших руках!". Форум пройшов в Галереї мистецтв ім. М.Ярошенка за сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

22 березня 2019 року в Бдинку культури залізничників м. Полтави проходив кастинг VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Зірковий Час".

Традиційно в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності у Комунальному закладі "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" було здійснено екскурсію до музею пожежної охорони.

14 березня 2019 року на базі ЗЗСО № 5 відбувся міський фестиваль театрального мистецтва серед учнів навчальних закладів, організатором якого є управління освіти.

9 березня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Браво" стали учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Золота соната", що проходив на прекрасній сцені Полтавського міського будинку культури.

2 березня 2019 року у ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" (м. Полтава) відбувся V Всеукраїнський (ХV Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці, учасниками якого стали вихованці ЗХК "Арт-студія "Браво".

23 лютого 2019 року ЗХК "Арт-студія "Браво" став учасником Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Зимовий тріумф" (м. Полтава)

З 18 по 24 лютого 2019 року в КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" в рамках роботи над освітньо-виховним проектом з громадянсько-патріотичного виховання "Моя країна - Україна, Полтавщина - душа країни" було проведено тиждень національно-патріотичного виховання.

Сторінка 3 із 6

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!