kotenko

Керівник гуртка - методист 
Котенко Віталій Олексійович

Розклад занять: 
Вівторок 15:00 - 19:00; Четвер 11:00 - 19:00;
П'ятниця 17:00 - 19:00; Неділя 11:00 - 15:00

Створив вокальну студію та є її керівником Котенко Віталій Олексійович - колишній вихованець вокально-інструментального ансамблю Палацу.

На сьогоднішній день колектив вокальної студії налічує близько 50 вихованців початкового, основного та вищого рівнів навчання віком вд 5 до 18 років.

Метою роботи вокальної студії є навчання дітей музичній грамоті, співу, розвитку творчих здібностей, пізнавальної, розумової активності через залучення до вокального співу.

 Творча, цілеспрямована робота керівника вокальної студії Котенка Віталія Олексійовича дає свої плідні результати: за останні роки колектив вокальної студії впевнено завойовує призові місця не лише на міських та обласних, але й на всеукраїнських і міжнародних конкурсах вокального мистецтва.

Методика навчання, яку вдало використовує керівник на заняттях з вихованцями, сприяє розвитку їх фізичних можливостей, розвиває їх виконавську майстерність, виховує  пізнавальну активність, почуття гуманності, любові до національних духовних цінностей України. Віталай Олексійович піклується про розширення складу учасників колективу, уміє налаштовувати їх на перемогу, активно залучає до концертної діяльності.

У художньому та професійному становленні колективу значну роль відіграє робота над вокальним репертуаром. Особлива увага приділяється виконанню творів a capella в найкращих зразках класичної спадщини, творів різноманітних стилів і напрямів українських та зарубіжних композиторів.

В репертуарі колективу близько 100 вокальних композицій. Велику популярність набули вокальні композиції такі як: "Хороший настрій", "Назустріч долі", "Ми - українці", "Це мій край", "Уркаїна", "Лялька", "Сіла птаха", "Хай радіють усі", "Я - це ти", "Де ти", "Полтавський край" та ін. Творчі вокальні композиції колективу характеризуються яскравістю, оригінальністю їх постановки і високою художньою майстерністю вокального виконання.

 Колектив вокальної студії повністю забезпечений необхідними концертними костюмами та аксесуарами, фонограмами, технічними засобами, навчальним приміщенням.

За час існування вокальної студії четверо вихованців закінчили вокальне відділення Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка та троє вихованців є студентами.

Педагог колективу вокальної студії в постійному пошуку нового дитячого репертуару цікавих форм навчально-виховної роботи з дітьми. Велику увагу приділяє роботі з батьками, спонсорами, громадськими організаціями, бере участь у благодійних акціях.