Розклад занять форум

Новини

Ось і закінчилось літо, проминув День відкритих дверей, ми починаємо новий навчальний рік. Хочеться побажати, щоби він був для всіх нас цікавим, успішним і результативним. Вихованцям - цікавих занять та успіхів, педагогам - творчого педагогічного натхнення, батькам - задоволення та посмішок від досягнень дітей. Всім - міцного здоров'я, мудрості та терпіння долати усі труднощі!

05 вересня 2021 року КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради" зібрав активних і творчих дітей Полтавської територіальної громади на свято Дня відкритих дверей "Країна дитячих мрій".

Сяйвом сонця все залито,
В нас гостює справжнє літо,
Сумувати ніколи,
Бо в дітей канікули!

У КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради" відбувся чемпіонат міста Полтава з шашок-64 серед юнаків та дівчат (класична, швидка та блискавична гра).

Зразковий художній колектив гурток "Арт-студія "Браво" став учасникомВсеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу "Весь світ у долонях матері". За результатами членів журі, вихованці колективу отримали наступні перемоги в номінації "Художнє читання"

07 червня в залі Палацу ДЮТ відбулася підсумкова педагогічна рада з теми "Результати діяльності педагогічного колективу Палацу ДЮТ за 2020-2021 навчальний рік".

7-8 травня в групі Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Facebook пройшов міський он-лайн конкурс читців "Рядки опалені війною" з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сторінка 8 із 18

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!