Розклад занять форум

Колективи

DSC 2203

Художній керівник НХК ат "Барвінок" - Заслужений працівник освіти України 
Безгрєшнова Тетяна Юріївна

Розклад занять: 
Понеділок 16:00-19:00; Вівторок 16:00-19:00;
Четвер 16:00-19:00; П'ятниця 16:00-19:00;
Неділя 10:00-13:00; 16:00-19:00

 

Супрунова Ірина Василівна

Хореограф НХК ат "Барвінок"

Розклад занять: 
Четвер 16:00-20:00; Субота 11:00 - 16:00;
Неділя 15:00 - 18:00

 

Колісник Олександра Дмитрівна

Хореограф НХК ат "Барвінок" 

Розклад занять: 
Середа 15:00 - 19:00; Субота 16:00 - 18:00;
Неділя 11:00 - 15:00

 

Губа

Хореограф НХК ат "Барвінок" - керівник груп трюків
Губа Сергій Миколайович

Розклад занять: 
П'ятниця 14:15 - 20:10

Творча біографія дитячого ансамблю танцю "Барвінок" бере початок з 1968 року. Організатором танцювального колективу була досвідчений педагог, талановитий хореограф, відмінник освіти України Сопронюк Світлана Олексіївна. Довгий час колектив був складовою частиною ансамблю пісні і танцю "Ровесник", а з 1991 року став самостійним колективом.

"Барвінок" швидко завоював популярність у місті та області. В репертуарі колективу різноманітні танцювальні твори-композиції, картинки, сюїти, таночки.

Перевага віддавалася українським народним танцям: "Полтавський козачок", "Гопак", "Калина", "Черевички", "Галушечки-дрібушечки" та ін.

Ансамбль "Барвінок" - неодноразовий лауреат фестивалів, конкурсів, постійний учасник міських та обласних концертів, свят, урочистостей.

Творча, цілеспрямована робота хореографів ансамблю дає свої плідні результати: в 1998 році ансамблю народного танцю "Барвінок" присвоєно звання "Народний художній колектив" (підтверджено в 2004, 2009 та 2014 роках).

З 1999 року Народний художній колектив ансамбль танцю "Барвінок" очолила молодий творчий керівник Безгрєшнова Тетяна Юріївна, колишня вихованка цього колективу. 

Безгрєшнова Т.Ю. нагороджена знаком "Відмінник освіти України" № 70119 (наказ № 801-К від 30.08.2014р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2003р.), Лауреат премії Кабінету Міністрів України "За внесок молоді у розбудову держави" (2002р.), має звання "Заслужений працівник освіти України" (2012р.).

З року в рік зростає техніка виконання танцювальних рухів, обов′язковими стають уроки класичного танцю, окремо проводяться трюки з хлопцями. "Барвінок" впевнено завойовує призові місця не лише на міських та обласних, але й на всеукраїнських і міжнародних конкурсах.

Сьогодні в ансамблі близько 300 хлопчиків і дівчаток навчаються мистецтву народного танцю. Це діти віком від 5 до 17 років. В репертуарі колективу близько 100 танцювальних композицій: сюїти, таночки, хореографічні картинки.

Велику популярність набули хореографічні постановки такі як: "Полька", "Овочі", "Флотська сюїта", "Гопак", "Молдавська сюїта", "Угорський танок", "Карнавал", "Козачий пляс", "Японський", "Діди Морози", "Білоруський", "Зустріч", "Казковий світ дитинства", "Кухарчата", "Сицілійська тарантелла", "Російська плясова", "Ретро", "Полтавський козачок" та ін. 

Колектив НХК ат "Барвінок" повністю забезпечений відповідними костюмами, танцювальним взуттям, фонограмами, навчально-технічними засобами, балетним класом.

Творча, цілеспрямована робота художнього керівника та хореографів ансамблю дає свої плідні результати: за останні роки ансамбль "Барвінок" впевнено завойовує призові місця не лише на міських та обласних, але й на українських і міжнародних конкурсах хореографічного мистецтва.

 

barvinok
 
Досягнення вихованців НХК ат "Барвінок"
 
ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ В АНСАМБЛІ
 

yuhno

Керівник студії - керівник гуртка-методист 
Юхно Катерина Василівна

Розклад занять: 
Понеділок 16:00 - 19:00; Вівторок 15:00 - 20:00;
Четвер 15:00 - 20:00; П'ятниця 16:00 - 19:00;
Субота 09:00 - 15:00

   За більш ніж 25 років свого існування Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Соняшник" стала справжньою школою виховання творчої особистості. За цей період понад 2000 дітей навчились тут розуміти прекрасне і відтворювати його в малюнках.

   В студії працюють групи початкового, основного та вищого рівнів навчання, в яких кожен рік навчається близько 100 дітей. Керівник студії Юхно Катерина Василівна проводить індивідуальні навчання з творчо обдарованими вихованцями.

    Щороку Творче Товариство "Художник" Полтавського відділення Українського Фонду культури проводить обласну виставку дитячої творчості, постійними учасниками якої є вихованці студії. Роботи талановитих дітей експонуються у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецт) ім. М.Ярошенка в залі дитячої творчості ім. С.Путрі, Художньому салоні Полтавського осередку національної спілки художників України, Обласній бібліотеці для дітей ім. П.Мирного та Державній обласній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського, у літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка.

   Традиційними стали персональні виставки обдарованих вихованців студії у Палаці ДЮТ, в Галереї мистецтв,  бібліотеках та музеях міста.

   Дні розваг, інтелектуально-творчі ігри, робота дитячої художньої ради студії дає можливість вихованцям проявити свої організаторські здібності, ерудицію, розвивати творчий потенціал.

   Працюючи з творчо обдарованими дітьми, керівник студії вирішує, перш за все, загально педагогічні завдання: бути постійно уважними до особистості дитини, бути в творчому пошуку прийомів розвитку обдарованості вихованців, допомагати кожній дитині розкрити і розвинути свої творчі здібності.

   Колектив студії - це справжня дружня сім′я, в якій є свої традиції, спадкоємність. Вихованці колективу навчаються у вищих навчальних закладах за фахом студії: Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ), Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, Полтавському державному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка.

   Педагог підтримує тісні зв′язки з батьками вихованців. У студії працює батьківський актив, члени якого - представники батьківського журі. Життя студії цікаве і різноманітне: щороку проводяться "Кавунники", дні розваг, урочисто відзначаються дні народження студії, драдиційним став конкурс "Кращі роботи року", тематичні та персональні виставки, обов′язковою є літня пленерна практика. Дитячою художньою радою та батьківським активом розроблено загальне Положення про конкурси, які проводяться у студії.

   Колектив працює за типовою удосконаленою програмою, яка аналізується та оновлюється щороку, адже майстерність дітей, навіть  одного рівня навчання, постійно зростає і потребує індивідуальної та колективної корекції завдань і вимог щодо їх виконання.

   З кожним роком зростає майстерність і творчість вихованців студії образотворчого мистецтва "Соняшник" Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості.

 

 

 

emblema
Освітня діяльність НХК сом "Соняшник"
2021-2022н.р.
2020-2021н.р.
 
2018-2019 н.р.
 
 

kotenko

Керівник гуртка - методист 
Котенко Віталій Олексійович

Розклад занять: 
Вівторок 15:00 - 19:00; Четвер 11:00 - 19:00;
П'ятниця 17:00 - 19:00; Неділя 11:00 - 15:00

Створив вокальну студію та є її керівником Котенко Віталій Олексійович - колишній вихованець вокально-інструментального ансамблю Палацу.

На сьогоднішній день колектив вокальної студії налічує близько 50 вихованців початкового, основного та вищого рівнів навчання віком вд 5 до 18 років.

Метою роботи вокальної студії є навчання дітей музичній грамоті, співу, розвитку творчих здібностей, пізнавальної, розумової активності через залучення до вокального співу.

 Творча, цілеспрямована робота керівника вокальної студії Котенка Віталія Олексійовича дає свої плідні результати: за останні роки колектив вокальної студії впевнено завойовує призові місця не лише на міських та обласних, але й на всеукраїнських і міжнародних конкурсах вокального мистецтва.

Методика навчання, яку вдало використовує керівник на заняттях з вихованцями, сприяє розвитку їх фізичних можливостей, розвиває їх виконавську майстерність, виховує  пізнавальну активність, почуття гуманності, любові до національних духовних цінностей України. Віталай Олексійович піклується про розширення складу учасників колективу, уміє налаштовувати їх на перемогу, активно залучає до концертної діяльності.

У художньому та професійному становленні колективу значну роль відіграє робота над вокальним репертуаром. Особлива увага приділяється виконанню творів a capella в найкращих зразках класичної спадщини, творів різноманітних стилів і напрямів українських та зарубіжних композиторів.

В репертуарі колективу близько 100 вокальних композицій. Велику популярність набули вокальні композиції такі як: "Хороший настрій", "Назустріч долі", "Ми - українці", "Це мій край", "Уркаїна", "Лялька", "Сіла птаха", "Хай радіють усі", "Я - це ти", "Де ти", "Полтавський край" та ін. Творчі вокальні композиції колективу характеризуються яскравістю, оригінальністю їх постановки і високою художньою майстерністю вокального виконання.

 Колектив вокальної студії повністю забезпечений необхідними концертними костюмами та аксесуарами, фонограмами, технічними засобами, навчальним приміщенням.

За час існування вокальної студії четверо вихованців закінчили вокальне відділення Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка та троє вихованців є студентами.

Педагог колективу вокальної студії в постійному пошуку нового дитячого репертуару цікавих форм навчально-виховної роботи з дітьми. Велику увагу приділяє роботі з батьками, спонсорами, громадськими організаціями, бере участь у благодійних акціях.

 

 

 20180221 115201

Керівник гуртка - методист 
Зубенко Світлана Василівна

Розклад занять: 
Понеділок 15:30-16:30; Середа 15:30 - 16:30;
Понеділок 16:30 - 18:30; Середа 16:30 - 18:30;
Вівторок 16:00 - 19:00; Четвер 16:00 - 19:00

   Керівник гуртка - Зубенко Світлана Василівна - керівник гуртка - методист, талановитий педагог, досвідчений, ініціативний та креативний організатор творчого дитячого колективу.

   Арт-студія "Браво" є справжньою школою виховання успішних, творчих, життєво компетентних особистостей з високим національним і культурним потенціалом. Серед вихованців арт-студії неодноразові переможці творчих конкурсів різних рівнів.

Велику увагу керівник гуртка Зубенко С.В. приділяє особистісному розвитку вихованців, уміло організовує творчу діяльність дітей як під час виступів, так і під час навчальних занять та виховних заходів.

   Навчальна програма спрямована на формування всебічно розвиненої особистості дитини засобами театрального мистецтва, розвиток акторських здібностей, сценічної культури мовлення, формування у вихованців театральної культури як важливої невід′ємної частини їхньої духовної культури, виховання естетично розвиненої особистості.

   Великою популярністю користуються масові виховні та дозвіллєві заходи за участі вихованців арт-студії "Браво", що традиційно проводяться у закладі: свято "Країна дитячих мрій" до дня відкритих дверей Палацу, пізнавально-розважальні програми в рамках тижня здоров′я, новорічні театралізовані вистави-казки, свята-нагородження переможців творчого конкурсу "Зоряний калейдоскоп" - "Віват, талант!", конкурсно-розважальні програми для вихованців пришкільних таборів міста.

   Вихованці гуртка щорічно є ведучими міських заходів: День першокласника, концертних програм до свята Великодня та Дня Незалежності України. Колектив арт-студії "Браво" бере активну участь у проведенні святкових програм до Дня захисту дітей та Дня вчителя, в урочистих засіданнях традиційної серпневої міської педагогічної конференції тощо.

   Удосконалення освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій - одне з важливих завдань діяльності керівника гуртка. Саме тому Зубенко С.В., разом з вихованцями арт-студії "Браво", неодноразово брали участь у міських, обласних семінарх та методичних об′єднаннях педагогів, а саме:

  • обласному семінарі "Розвиток творчих здібностей дітей у позаурочному діяльнісному середовищі" (Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, 2012р.);
  • міському семінарі для педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних закладів "Використання активних форм і методів виховання - запорука розвитку творчої ініціативи та самореалізації всебічно розвинутої особистості" (Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості, 2015р.);
  • обласному методичному об′єднанні педагогів з організації навчально-виховної, методичної та масової роботи позашкільних закладів естетичного спрямування (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, 2015р.).

Учасники арт-студії "Браво" разом зі своїм керівником неодноразово ставали героями телевізійних сюжетів на місцевих телеканалах. На обласному телеканалі "Лтава" 17 листопада 2017 року у прямому ефірі на запитання ведучих ранкової програми "Ранок на Лтаві" відповідали вихованці гуртка - Денис Швець, Валерія Міронько, Вероніка Мандрика, Куницька Анастасія та керівник Світлана Зубенко. Валерія Міронько та Вікторія Лісовська 28 листопада 2017 року були гостями прямого ефіру телеканалу "Місто" в програмі "Місто. Ранок". 08 грудня 2017 року у новинах телеканалу "Місто" вийшов інформаційний сюжет "Арт-студія "Браво" повернулася з фестивалю".

   У гуртку вихованці набувають знань та навичок, які стають їм у нагоді для майьутнього навчання у вищих закладах освіти та для майбутньої трудової діяльності. Серед випускників гурткв є вихованці, які обрали майбутню професію за напрямком роботи гуртка, а саме: Збаразька Владислава - студентка Харківської державної академії культури (спеціальність "Режисура. Кіно і телебачення"; Чорненька Поліна - студентка Комунального ищого навчального закладу Полтавської обласної ради "Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка" (спеціальність "Акторське мистецтво"); Гузік Олександра - студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (філологічний факультет); Лісніченко Марія - студентка Полтавської державної аграрної академії, працює журналістом та ведучою телеканалу "Місто"; Бурикін Максим - студент Національного авіаційного університету, стажер 5 телеканалу (м. Київ).

   Яскраві виступи вихованців арт-студії "Браво" Комунального закладу "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" сприяють якісній організації змістовного дозвілля дітей та підлітків міста і області. Свята, квести, флешмоби, конкурсні та розважальні програми, акції, організовані ними, здійснюють як просвітницьку, так і виховну функції, а також надають можливість підростаючому поколінню розширити коло свого спілкування, знайти нових друзів, долучитися до театральної творчості та мистецької діяльності.

   Творча майстерність та професіоналізм вихованців арт-студії "Браво" зростає з кожним роком. Арт-студія "Браво" та її керівник Зубенко С.В. неодноразово нагороджені грамотами, дипломами та подяками.

 

bravo-2

Навчальна програма з позашкільної освіти арт-студії "Браво"

 

Досягнення вихованців

 

Освітня діяльність

2022-2023н.р.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Парад зірок 2022"

 

2021-2022н.р. 

Квест-гра "Магія рідної мови"

ЗХК "Арт-студія "Браво" в новорічному випуску журналу "Я сам/А"

Яскрава перемога в конкурсі "Стежками Гоголя"

ЗХК "Арт-студія "Браво" - володарі ГРАН-ПРІ

Яскрава сторінка творчого життя ЗХК "Артс-студія "Браво"

Яскравий початок навчального року

 

ЗХК "Арт-студія "Браво" - завжди на хвилі позитиву

На струнах Кобзаревої душі 2021 

Самоцвіти - кольорові слова

Підкорюємо творчі горизонти Словенії

Весняне натхнення ЗХК "Арт-студія "Браво"

Особливості роботи театрального гуртка в сучасних умовах 

"Самоцвіти - ON-LINE"

"Лавина Талантів"

Нащо клад, коли в сім'ї лад

Змагаймось за нове життя!

Розширюємо творчі горизонти

#ЛігаТворчих

Марафон до Дня міста "Полтава починається з мене..."

Вдале відкриття конкурсного сезону

 

Перемога в Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Адреса дитинства - Гра"

Участь вихованок у тренінгу "Підготовка волонтерів до просвітницької діяльності"

Участь вихованців в благодійному концерті

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!