20180221 115201

Керівник гуртка - методист 
Зубенко Світлана Василівна

Розклад занять: 
Понеділок 15:30-16:30; Середа 15:30 - 16:30;
Понеділок 16:30 - 18:30; Середа 16:30 - 18:30;
Вівторок 16:00 - 19:00; Четвер 16:00 - 19:00

   Керівник гуртка - Зубенко Світлана Василівна - керівник гуртка - методист, талановитий педагог, досвідчений, ініціативний та креативний організатор творчого дитячого колективу.

   Арт-студія "Браво" є справжньою школою виховання успішних, творчих, життєво компетентних особистостей з високим національним і культурним потенціалом. Серед вихованців арт-студії неодноразові переможці творчих конкурсів різних рівнів.

Велику увагу керівник гуртка Зубенко С.В. приділяє особистісному розвитку вихованців, уміло організовує творчу діяльність дітей як під час виступів, так і під час навчальних занять та виховних заходів.

   Навчальна програма спрямована на формування всебічно розвиненої особистості дитини засобами театрального мистецтва, розвиток акторських здібностей, сценічної культури мовлення, формування у вихованців театральної культури як важливої невід′ємної частини їхньої духовної культури, виховання естетично розвиненої особистості.

   Великою популярністю користуються масові виховні та дозвіллєві заходи за участі вихованців арт-студії "Браво", що традиційно проводяться у закладі: свято "Країна дитячих мрій" до дня відкритих дверей Палацу, пізнавально-розважальні програми в рамках тижня здоров′я, новорічні театралізовані вистави-казки, свята-нагородження переможців творчого конкурсу "Зоряний калейдоскоп" - "Віват, талант!", конкурсно-розважальні програми для вихованців пришкільних таборів міста.

   Вихованці гуртка щорічно є ведучими міських заходів: День першокласника, концертних програм до свята Великодня та Дня Незалежності України. Колектив арт-студії "Браво" бере активну участь у проведенні святкових програм до Дня захисту дітей та Дня вчителя, в урочистих засіданнях традиційної серпневої міської педагогічної конференції тощо.

   Удосконалення освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій - одне з важливих завдань діяльності керівника гуртка. Саме тому Зубенко С.В., разом з вихованцями арт-студії "Браво", неодноразово брали участь у міських, обласних семінарх та методичних об′єднаннях педагогів, а саме:

  • обласному семінарі "Розвиток творчих здібностей дітей у позаурочному діяльнісному середовищі" (Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, 2012р.);
  • міському семінарі для педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних закладів "Використання активних форм і методів виховання - запорука розвитку творчої ініціативи та самореалізації всебічно розвинутої особистості" (Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості, 2015р.);
  • обласному методичному об′єднанні педагогів з організації навчально-виховної, методичної та масової роботи позашкільних закладів естетичного спрямування (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, 2015р.).

Учасники арт-студії "Браво" разом зі своїм керівником неодноразово ставали героями телевізійних сюжетів на місцевих телеканалах. На обласному телеканалі "Лтава" 17 листопада 2017 року у прямому ефірі на запитання ведучих ранкової програми "Ранок на Лтаві" відповідали вихованці гуртка - Денис Швець, Валерія Міронько, Вероніка Мандрика, Куницька Анастасія та керівник Світлана Зубенко. Валерія Міронько та Вікторія Лісовська 28 листопада 2017 року були гостями прямого ефіру телеканалу "Місто" в програмі "Місто. Ранок". 08 грудня 2017 року у новинах телеканалу "Місто" вийшов інформаційний сюжет "Арт-студія "Браво" повернулася з фестивалю".

   У гуртку вихованці набувають знань та навичок, які стають їм у нагоді для майьутнього навчання у вищих закладах освіти та для майбутньої трудової діяльності. Серед випускників гурткв є вихованці, які обрали майбутню професію за напрямком роботи гуртка, а саме: Збаразька Владислава - студентка Харківської державної академії культури (спеціальність "Режисура. Кіно і телебачення"; Чорненька Поліна - студентка Комунального ищого навчального закладу Полтавської обласної ради "Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка" (спеціальність "Акторське мистецтво"); Гузік Олександра - студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (філологічний факультет); Лісніченко Марія - студентка Полтавської державної аграрної академії, працює журналістом та ведучою телеканалу "Місто"; Бурикін Максим - студент Національного авіаційного університету, стажер 5 телеканалу (м. Київ).

   Яскраві виступи вихованців арт-студії "Браво" Комунального закладу "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" сприяють якісній організації змістовного дозвілля дітей та підлітків міста і області. Свята, квести, флешмоби, конкурсні та розважальні програми, акції, організовані ними, здійснюють як просвітницьку, так і виховну функції, а також надають можливість підростаючому поколінню розширити коло свого спілкування, знайти нових друзів, долучитися до театральної творчості та мистецької діяльності.

   Творча майстерність та професіоналізм вихованців арт-студії "Браво" зростає з кожним роком. Арт-студія "Браво" та її керівник Зубенко С.В. неодноразово нагороджені грамотами, дипломами та подяками.

 

bravo-2

Навчальна програма з позашкільної освіти арт-студії "Браво"

 

Досягнення вихованців

 

Освітня діяльність

2022-2023н.р.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Парад зірок 2022"

 

2021-2022н.р. 

Квест-гра "Магія рідної мови"

ЗХК "Арт-студія "Браво" в новорічному випуску журналу "Я сам/А"

Яскрава перемога в конкурсі "Стежками Гоголя"

ЗХК "Арт-студія "Браво" - володарі ГРАН-ПРІ

Яскрава сторінка творчого життя ЗХК "Артс-студія "Браво"

Яскравий початок навчального року

 

ЗХК "Арт-студія "Браво" - завжди на хвилі позитиву

На струнах Кобзаревої душі 2021 

Самоцвіти - кольорові слова

Підкорюємо творчі горизонти Словенії

Весняне натхнення ЗХК "Арт-студія "Браво"

Особливості роботи театрального гуртка в сучасних умовах 

"Самоцвіти - ON-LINE"

"Лавина Талантів"

Нащо клад, коли в сім'ї лад

Змагаймось за нове життя!

Розширюємо творчі горизонти

#ЛігаТворчих

Марафон до Дня міста "Полтава починається з мене..."

Вдале відкриття конкурсного сезону

 

Перемога в Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Адреса дитинства - Гра"

Участь вихованок у тренінгу "Підготовка волонтерів до просвітницької діяльності"

Участь вихованців в благодійному концерті