Розклад занять форум

 Ми віримо у диво, будь ласка, допоможіть!

Дорогі діти, шановні батьки!

Колектив Палацу та арт-студії "Браво" звертається до Вас з великим проханням допомогти вихованці нашого закладу Славі Штепук побороти недуг: Аденокарциома хвосту підшлункової залози.

 Операція пройшла успішно, зараз Слава проходить хіміотерапію. Кошти, які були у батьків та рідних, закінчилися.

Чудо є, і Слава обов′язково одужає з нашою спільною допомогою.

Карточка мами: 5168 7554 3959 1997 в КБ "Приватбанк" Ісак  Людмила  Анатоліївна

З вірою у чудо і великою дячністю до кожного з Вас колектив Палацу та колектив арт-студії "Браво".

IMG-b32795a5efdc15454a8532f434f705bf-V IMG-5696d8e09bd5e6d648e860eb0a191380-V IMG-5c47b92dacaec133a676d18ddd40486c-V

Новини

Традиційно у Палаці дитячої та юнацької творчості на літніх канікулах організовуються розважальні заходи для дітей, що перебувають у пришкільних таборах міста.

Здобутки Театру моди "Перспектива" поповнилися перемогами ще у двох конкурсах, які відбулися нещодавно.

З 03 по 05 травня 2019р. у м. Львів проходив VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів "SAMOCVITY"

Вітаємо з абсолютною перемогою Зразковий художній колектив арт-студію "Браво" у національному турі Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди "Скарби нації"

3 квітня 2019 року в Зразковому художньому колективі арт-тудії "Браво" (кер. Зубенко С.В.) пройшов творчий конкурс "Зоряний калейдоскоп-2019".

02.04.2019р. у Палаці пройшов день психології.

З 25 по 31 березня 2019 року в Комунальному закладі "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

28 березня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Брапво" Мандрика Валерія та Бивальцева Маргарита стали учасниками ІV Форуму волонтерів у Полтаві, який пройшов під гаслом: "Здорове місто - це в наших руках!". Форум пройшов в Галереї мистецтв ім. М.Ярошенка за сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

22 березня 2019 року в Бдинку культури залізничників м. Полтави проходив кастинг VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Зірковий Час".

Традиційно в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності у Комунальному закладі "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" було здійснено екскурсію до музею пожежної охорони.

14 березня 2019 року на базі ЗЗСО № 5 відбувся міський фестиваль театрального мистецтва серед учнів навчальних закладів, організатором якого є управління освіти.

9 березня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Браво" стали учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Золота соната", що проходив на прекрасній сцені Полтавського міського будинку культури.

2 березня 2019 року у ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" (м. Полтава) відбувся V Всеукраїнський (ХV Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці, учасниками якого стали вихованці ЗХК "Арт-студія "Браво".

23 лютого 2019 року ЗХК "Арт-студія "Браво" став учасником Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Зимовий тріумф" (м. Полтава)

З 18 по 24 лютого 2019 року в КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" в рамках роботи над освітньо-виховним проектом з громадянсько-патріотичного виховання "Моя країна - Україна, Полтавщина - душа країни" було проведено тиждень національно-патріотичного виховання.

19.02.2019р.відбулось чергове заняття школи батьківства "Сімейна розмова", яке провела практичний психолог Онуфрієнко Л.О. У ході спілкування з батьками були розглянуті важливі питання способів, стилів взаємодії дітей і дорослих у родині. Батьки отримали відповіді на питання:

- Що лежить в основі проблемних стосунків у сім′ї? Які причини штовхають дитину на нещирість? Як урівноважити вимоги з можливостями дитини?

До уваги присутніх були запропоновані закони розумно організованого сімейного виховання.

08.02.2019р. у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулось свято-нагородження переможців конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Палітра творчості"

Створення ефективного простору для реалізації креативних ідей, пошук нових шляхів творчого розвитку особистості, забезпечення умов для самореалізації дітей, виховання патріотично спрямованої особистості - одне з головних завдань освітнього проекту "Територія творчості", в рамках якого з 04.02. по 10.02.2019р. у Палаці проведений тиждень дитячої творчості "Арт-мозаїка".

07.02.2019р. у Палаці пройшов день психології з метою сприяння процесу духовного та морального становлення вихованців.

25 грудня відбулось відкриття виставки творчих робіт вихованців гуртка "Декоративний розпис" керівник Бондаренко С.Д.

Сторінка 1 із 4

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!