Розклад занять форум

Новини

23 травня 2024 року у Палаці ДЮТ відбулося справжнє свято високого вокалу, адже тільки так можна оцінити дійство, яке подарували глядачам вихованці Зразкового художнього колективу "Вокальна студія "Нове покоління" під керівництвом керівника гуртка- методиста Котенка Віталія Олексійовича.

17 травня 2024 року у Палаці ДЮТ відбувся творчий звіт Зразкового художнього колективу "Арт-студія "Браво" (кер. Світлана Зубенко) "Мавка. Я в серці маю те, що не вмирає..."

Напередодні Великодня дружня та небайдужа палацівська родина вже вкотре об'єдналася з метою підтримати військових, які на фронті відстоюють незалежність України. Колектив Палацу, вихованці, їх батьки сприймають допомогу ЗСУ як священний обов'язок кожного, бо якщо допоможемо разом, то переможемо усі!

22 квітня 2024 року в приміщенні КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради" в рамках роботи ШПМ "Світоч" відбувся просвітницький захід, присвячений Всеукраїнському дню довкілля.

З метою забезпечення чистоти та порядку у нашому місті представники трудового та дитячого колективів Палацу ДЮТ у суботу, 6 квітня 2024 року, долучилися до участі у загальноміському суботнику, який проводився в рамках двомісячника чистоти.

З метою поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитих вихованців, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення вихованців закладу до виконання творів патріотичного спрямування, створених захисниками України, у період з 22 січня по 29 лютого 2024 року в КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради" проводився on-line конкурс читців (декламаторів) "Нова хвиля патріотизму"

18 січня 2024 року керічник гуртка - методист, керівник НХК сом "Соняшник" провела майстер-клас

Протягом минулого тижня, з 27 листопада по 01 грудня 2023 року, наша дружня палацівська родина об'єдналася з метою збору допомоги для військовослужбовців, які боронять нашу Україну від ворога.

27 листопада 2023 року в рамках багаторічної співпраці Палацу ДЮТ з Полтавським обласним Товариством Червоного Хреста України для колективу працівників та педагогів закладу голова обласного осередку Товариства Ірина Аркадіївна Плюсніна провела майстер-клас з серцево-легеневої реанімації при наданні першої допомоги потерпілим згідно міжнародних стандартів.

23 листопада 2023 року наш заклад гостинно приймав студентів І та ІІІ курсів факультету дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, які відвідали Палац ДЮТ в рамках Меморандуму про співпрацю між нашими освітніми закладами та року позашкільної освіти, що проголошено в університеті.

Традиційно осінні канікули в Палаці організовуються для дітей в рамках тижня здоров'я та творчого проєкту "Бути здоровим - це модно, бути успішним - це класно, бути творчим - це актуально!".

21.10.2023р. в Центрі дозвілля та культури відбувся Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв "Сяйво нації", головний месендж якого "Об'єднані творчістю".

Сторінка 1 із 18

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!