Розклад занять форум

Новини

Протягом минулого тижня, з 27 листопада по 01 грудня 2023 року, наша дружня палацівська родина об'єдналася з метою збору допомоги для військовослужбовців, які боронять нашу Україну від ворога.

27 листопада 2023 року в рамках багаторічної співпраці Палацу ДЮТ з Полтавським обласним Товариством Червоного Хреста України для колективу працівників та педагогів закладу голова обласного осередку Товариства Ірина Аркадіївна Плюсніна провела майстер-клас з серцево-легеневої реанімації при наданні першої допомоги потерпілим згідно міжнародних стандартів.

23 листопада 2023 року наш заклад гостинно приймав студентів І та ІІІ курсів факультету дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, які відвідали Палац ДЮТ в рамках Меморандуму про співпрацю між нашими освітніми закладами та року позашкільної освіти, що проголошено в університеті.

Традиційно осінні канікули в Палаці організовуються для дітей в рамках тижня здоров'я та творчого проєкту "Бути здоровим - це модно, бути успішним - це класно, бути творчим - це актуально!".

21.10.2023р. в Центрі дозвілля та культури відбувся Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв "Сяйво нації", головний месендж якого "Об'єднані творчістю".

Цьогоріч свято Дня захисників і захисниць України відзначалося вперше в нову дату - 1 жовтня. В цей день ми вшановуємо всіх захисників і захисниць України, завдяки яким ми втримали незалежність і маємо можливість зараз жити своїм щоденним життям - працювати, творити, виховувати дітей і навчатися. Ми вшановуємо всіх, чия діяльність дотична до захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України: наших мужніх воїнів ЗСУ, військових медиків, правоохоронців, волонтерів, а також усіх, хто боронив нашу державу в минулому.

23 вересня вихованці спортивно-танцювального клубу "Акцент" (кер. Рагуліна О.С., Колісник Ю.В.) стали учасниками Міжнародного фестивалю зі спортивно-бальних танців на підтримку ЗСУ "Київська Незламна Осінь - 2023" у місті Київ.

За ініціативи кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка 22 вересня 2023 року відбувся фінал міського відкритого фестивалю-конкурсу "Хризантема миру - 2023", який було присвячено одразу трьом знаковим подіям: Всесвітньому Дню мира, Дню Полтави та Дню Позашкілля.

03 вересня Палац ДЮТ відкрив свої двері для знайомства з дітьми та їхніми батьками. Мета заходу - познайомити дітей та батьків з діяльністю закладу, а ще - зібрати кошти для допомоги воїнам Збройних Сил України.

Традиційно в травні, в рамках реалізації проєкту "Зберемо воєдино всю нашу родину", проходить Тиждень сім'ї "Рід. Родина. Україна". В цьому навчальному році він тривав з 15.05.2023р. по 19.05.2023р.

Музика має надзвичайну емоційну силу. Вона надихає, розраджує і знімає тривогу, згуртовує та підіймає бойовий дух. Музика завжди займала вжливе місце в житті українців. Свято зустрічі з музикою подарували всім присутнім керівники та вихованці музичних класів Палацу ДЮТ у неділю 21 травня на своєму творчому звіті "Юність. Майстерність. Талант".

"Сміття сортуй - природу рятуй" - саме з таким гаслом сьогодні представники Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні завітали до найменших вихованців Комунального закладу "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради"

Сторінка 1 із 17

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!