yuhno

Керівник студії - керівник гуртка-методист 
Юхно Катерина Василівна

Розклад занять: 
Понеділок 16:00 - 19:00; Вівторок 15:00 - 20:00;
Четвер 15:00 - 20:00; П'ятниця 16:00 - 19:00;
Субота 09:00 - 15:00

   За більш ніж 25 років свого існування Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва "Соняшник" стала справжньою школою виховання творчої особистості. За цей період понад 2000 дітей навчились тут розуміти прекрасне і відтворювати його в малюнках.

   В студії працюють групи початкового, основного та вищого рівнів навчання, в яких кожен рік навчається близько 100 дітей. Керівник студії Юхно Катерина Василівна проводить індивідуальні навчання з творчо обдарованими вихованцями.

    Щороку Творче Товариство "Художник" Полтавського відділення Українського Фонду культури проводить обласну виставку дитячої творчості, постійними учасниками якої є вихованці студії. Роботи талановитих дітей експонуються у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецт) ім. М.Ярошенка в залі дитячої творчості ім. С.Путрі, Художньому салоні Полтавського осередку національної спілки художників України, Обласній бібліотеці для дітей ім. П.Мирного та Державній обласній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського, у літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка.

   Традиційними стали персональні виставки обдарованих вихованців студії у Палаці ДЮТ, в Галереї мистецтв,  бібліотеках та музеях міста.

   Дні розваг, інтелектуально-творчі ігри, робота дитячої художньої ради студії дає можливість вихованцям проявити свої організаторські здібності, ерудицію, розвивати творчий потенціал.

   Працюючи з творчо обдарованими дітьми, керівник студії вирішує, перш за все, загально педагогічні завдання: бути постійно уважними до особистості дитини, бути в творчому пошуку прийомів розвитку обдарованості вихованців, допомагати кожній дитині розкрити і розвинути свої творчі здібності.

   Колектив студії - це справжня дружня сім′я, в якій є свої традиції, спадкоємність. Вихованці колективу навчаються у вищих навчальних закладах за фахом студії: Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ), Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, Полтавському державному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка.

   Педагог підтримує тісні зв′язки з батьками вихованців. У студії працює батьківський актив, члени якого - представники батьківського журі. Життя студії цікаве і різноманітне: щороку проводяться "Кавунники", дні розваг, урочисто відзначаються дні народження студії, драдиційним став конкурс "Кращі роботи року", тематичні та персональні виставки, обов′язковою є літня пленерна практика. Дитячою художньою радою та батьківським активом розроблено загальне Положення про конкурси, які проводяться у студії.

   Колектив працює за типовою удосконаленою програмою, яка аналізується та оновлюється щороку, адже майстерність дітей, навіть  одного рівня навчання, постійно зростає і потребує індивідуальної та колективної корекції завдань і вимог щодо їх виконання.

   З кожним роком зростає майстерність і творчість вихованців студії образотворчого мистецтва "Соняшник" Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості.

 

 

 

emblema
Освітня діяльність НХК сом "Соняшник"
2021-2022н.р.
2020-2021н.р.
 
2018-2019 н.р.