Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Традиційно, напередодні, в Палаці ДЮТ проводять чимало різноманітних екологічних заходів. Цьогоріч, в рамках реалізації ВКП "Екосвіт", методистом Юлією Березич була проведена пізнавальна програма "Вартові довкілля: час діяти!" для вихованців гуртка "Юний дизайнер" (кер. Оксана Нестеренко / очна форма) та гуртка "Welcome to English" (кер. Ірина Лубенець / дистанційна форма). Всі разом дізналися більше про сміття - таку дивовижну річ, яку дуже легко створити, але якої неймовірно важко позбутися. 

Приділили значну увагу темі забруднення навколишнього середовища побутовими відходами і проблемі їхньої утилізації, адже це одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Діти зрозуміли, що настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Щоб майбутнє було світлим та чистим, з дитинства треба починати турбуватися про наш "спільний дім".

Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо! Адже завтрашній день нашої планети Земля буде таким, яким ми його зробимо сьогодні.

Давайте разом будувати чисте майбутнє! СТАТИ ЕКОГЕРОЄМ МОЖЕ КОЖЕН. ЧАС ДІЯТИ!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13