Розклад занять форум

Новини

3 квітня 2019 року в Зразковому художньому колективі арт-тудії "Браво" (кер. Зубенко С.В.) пройшов творчий конкурс "Зоряний калейдоскоп-2019".

02.04.2019р. у Палаці пройшов день психології.

З 25 по 31 березня 2019 року в Комунальному закладі "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

28 березня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Брапво" Мандрика Валерія та Бивальцева Маргарита стали учасниками ІV Форуму волонтерів у Полтаві, який пройшов під гаслом: "Здорове місто - це в наших руках!". Форум пройшов в Галереї мистецтв ім. М.Ярошенка за сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

22 березня 2019 року в Бдинку культури залізничників м. Полтави проходив кастинг VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Зірковий Час".

Традиційно в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності у Комунальному закладі "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" було здійснено екскурсію до музею пожежної охорони.

14 березня 2019 року на базі ЗЗСО № 5 відбувся міський фестиваль театрального мистецтва серед учнів навчальних закладів, організатором якого є управління освіти.

9 березня 2019 року вихованці ЗХК арт-студії "Браво" стали учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Золота соната", що проходив на прекрасній сцені Полтавського міського будинку культури.

2 березня 2019 року у ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" (м. Полтава) відбувся V Всеукраїнський (ХV Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці, учасниками якого стали вихованці ЗХК "Арт-студія "Браво".

23 лютого 2019 року ЗХК "Арт-студія "Браво" став учасником Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Зимовий тріумф" (м. Полтава)

З 18 по 24 лютого 2019 року в КЗ "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області" в рамках роботи над освітньо-виховним проектом з громадянсько-патріотичного виховання "Моя країна - Україна, Полтавщина - душа країни" було проведено тиждень національно-патріотичного виховання.

19.02.2019р.відбулось чергове заняття школи батьківства "Сімейна розмова", яке провела практичний психолог Онуфрієнко Л.О. У ході спілкування з батьками були розглянуті важливі питання способів, стилів взаємодії дітей і дорослих у родині. Батьки отримали відповіді на питання:

- Що лежить в основі проблемних стосунків у сім′ї? Які причини штовхають дитину на нещирість? Як урівноважити вимоги з можливостями дитини?

До уваги присутніх були запропоновані закони розумно організованого сімейного виховання.

08.02.2019р. у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулось свято-нагородження переможців конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Палітра творчості"

Створення ефективного простору для реалізації креативних ідей, пошук нових шляхів творчого розвитку особистості, забезпечення умов для самореалізації дітей, виховання патріотично спрямованої особистості - одне з головних завдань освітнього проекту "Територія творчості", в рамках якого з 04.02. по 10.02.2019р. у Палаці проведений тиждень дитячої творчості "Арт-мозаїка".

07.02.2019р. у Палаці пройшов день психології з метою сприяння процесу духовного та морального становлення вихованців.

25 грудня відбулось відкриття виставки творчих робіт вихованців гуртка "Декоративний розпис" керівник Бондаренко С.Д.

25 січня 2019 року члени дитячої Ради активу Палацу відвідали хворих дітей онкогематологічного відділення Дитячої міської клінічної лікарні

21.01.2019р. в рамках роботи за відкритою комплексною програмою "Етика та психологія" відбулось заняття з елементами тренінгу "Пізнай світ через себе"

12-13 січня 2019 року вихованець Зразкового художнього колективу арт-студія "Браво" Тімощук Ілля став учасником різдвяного міжнародного фестивалю-конкурсу "Стежками Гоголя" (м. Полтава). За результатами конкурсу в номнації "Театральне мистецтво" він став лауреатом ІІ ступеня.

Вітаємо Іллю з перемогою і бажаємо підкорення нових творчих вершин!

IMG-0dd5f711b02530119d8e66fec623c20b-V IMG-c91f43cfc9d6b676b265a4e17e6a3056-V

Цікаво пройшли зимові канікули для гуртківців Народного художнього колективу гуртка "Господарочка" (керівник гуртка - методист Сидоренко Людмила Іванівна)

Сторінка 15 із 18

Joomla SEF URLs by Artio
Давайте спілкуватися!