IMG 20170616 171427 133

Керівник гуртка -  
Гончарова Анна Олександрівна

Розклад занять: 
Четвер 15:30-17:00
Субота 10:00 - 11:30

 Вік вихованців: 6-10 років.

Головна мета роботи гуртка "Витівники" полягає у розвитку комунікативних здібностей вихованців, які включають уміння спілкуватися з однолітками, дорослими, уміння грамотно сформулювати свою думку, уміння вести діалог та володіти мистецтвом красномовства.

На передній план виступають такі завдання:

  • підвищити культуру мовлення, сприяти засвоєнню норм мовного етикету;
  • розвивати розумові, інтелектуальні, творчі, фізичні, акторські та комунікативні здібності дітей;
  • розвивати уміння вести діалог, висловлювати та аргументувати власну думку;
  • виховувати старанність у виконанні завдань, активність, адекватну самооцінку, сприяти подоланню скутості та надмірної сором′язливості;
  • розвивати соціальну активність вихованців, товариськість.

 Виконання цих завдань реалізується через ігрову діяльність. У грі найповніше проявляються індивідуальні особливості, інтелектуальні можливості, нахили, здібності дітей. Саме в іграх розпочинається невимушене спілкування між дітьми. У процесі гри в дітей виробляється звичка зосереджуватися, працювати вдумливо, самостійно, розвивається увага, пам′ять, жага до знань. Тому залучення дітей до різноманітної ігрової діяльності сприяє розвитку комунікативних здібностей молодших школярів. Діти грають в ігри на розвиток пам′яті, уваги, уяви, інтелектуальні ігри, вікторини, вчаться організовувати ігрову діяльність для однолітків.

Значна кількість часу в роботі гуртка приділена розвитку мовленнєвих навичок (правильне мовленнєве дихання, дикція, правильна вимова) та сценічній мові, а також акторській майстерності. Адже це, в першу чергу, сприяє подоланню скутості у спілкуванні, а також готує дітей до публічних виступів, інтерактивного спілкування з публікою, тобто до участі у видовищно-театралізованих заходах.

 IMG-ca4cdbc6d9ca5d88df8efb02340ffc32-V