shvets

Керівник гуртка -  
Швець Оксана Іванівна

Розклад занять: 
Середа 10:00-12:00
П'ятниця 10:00 - 12:00

Вік вихованців - 5-6 років. 

Мова будь-якої людини збагачується і вдосконалюється впродовж усього життя. А найважливішим періодом її розвитку є період дитинства, коли відбувається інтенсивне засвоєння засобів мови, форм і функцій мови, письма і читання.

Фундамент мовного розвитку дитини закладається в дошкільному періоді, тому мова в цьому віці повинна бути предметом особливої турботи з боку дорослих. Саме тому, за запитом батьків виникла необхідність створення даного гуртка.

Рівень розвитку мовлення визначає рівень сформованості соціальних і пізнавальних досягнень дитини, її потреб і інтересів, знань, умінь і навичок.

Особливість роботи даного гуртка полягає в тому, що технологія навчання читанню за методикою М.Зайцева передбачає одночасний розвиток мовлення дітей з навчанням їх читання.

Такий підхід до навчання читанню розглядається не як передумова "прискореного розвитку", а як процес оволодіння мовною реальністю -письмовим мовленням (від письма кубиками - до читання). Навчання читанню поєднується з грою та співом.

Організація та проведення навчально-пізнавальної діяльності за даною методикою передбачає дотримання принципів доступності, варіативності, новизни, практичності.

Психологічні особливості дітей 5-6 років враховуються у використанні всіх видів пам'яті: звукової, моторної, зорової, кінестетичної, що робить процес навчання нескладним та захопливим.

 

Весела абетка