IMG 20170616 171427 133

Керівник гуртка -  
Гончарова Анна Олександрівна

Розклад занять: 
Четвер 17:15-18:45
Субота 11:45 - 13:15

 Вік вихованців: 6-14 років

Дитячий театр моди - це особливий вид мистецтва, який поєднує у собі два напрямки: дизайн одягу (провідна роль) та сценічне мистецтво, за допомогою якого здійснюється театралізований показ колекції (шоу), який має постановочний характер. Саме на розвиток цих двох напрямків - дизайн та театралізований показ костюмів - орієнтована програма роботи гуртка "Театр мод "Перспектива".

На заняттях гуртка діти отримають знання та навики з історії моди та костюму, з композиції костюму, матимуть уявлення про основні техніки оздоблення одягу, навчаться виконувати оздоблювальні техніки, а також познайомляться з різноманітними художніми техніками та основами колористики, що є невід′ємною базою для дизайну одягу.

Театралізований показ костюмів передбачає вивчення основ дефіле, акторської майстерності, сценічного руху та пластики. Найчастіше театри моди демонструють колекції одягу напряму "Арт", які відображають авангардний напрям моди, для втілення образу якого на сцені необхідні не лише гарна хода, але й уміння передати настрій моделі, її ідею.

На початкових етапах роботи гуртка передбачається створення міні-колекцій, колекцій аксесуарів або елементів одягу з подальшою демонстрацією їх на сцені. По мірі набуття вихованцями навичок з дизайну, пошиття та оздоблення одягу планується виконання більш складних творчих процесів, а також участь у конкурсах за профілем гуртка.

 IMG-818f1d0637086bfbf9d7ca17bd1733e8-V