Традиційно в травні, в рамках реалізації проєкту "Зберемо воєдино всю нашу родину", проходить Тиждень сім'ї "Рід. Родина. Україна". В цьому навчальному році він тривав з 15.05.2023р. по 19.05.2023р.

Для батьківської громадськості закладу було підготовлено інфодайджест "Любити дитину - це просто" (поради батькам на кожен день). Ці інформаційні матеріали допоможуть батькам краще зрозуміти себе і свою дитину, знайти вихід із ситуацій і уникнути негативних наслідків, побудувати довірливі стосунки і зробити життя сім'ї цікавіше.

Незабутні емоції викликала у всіх учасників освітнього процесу виставка дитячих малюнків "Пізнай себе. Матусин портрет руками дитини", яка пройшла з використанням ігрової технології. У заході взяли участь вихованці:

  • гуртка англійської мои "Малятко", кер. Тетяна Палієнко;
  • гуртка "Весела абетка", кер. Оксана Швець;
  • гуртка логопедичного співу "Щебетунчики", кер. Ольга Збронська;
  • НХК сом "Соняшник", кер. Катерина Юхно;
  • гуртка "Юний дизайнер", кер. Оксана Нестеренко;
  • гуртка "Гончарик", кер. Вікторія Григоренко-Громова;
  • гуртка "Welcome to English", кер. Ірина Лубенець.

1 2 3

З метою налагодження партнерської взаємодії та співпраці з батьками вихованців було започатковано нову форму роботи - дайджест-гід "Від витоків до сьогодення. Екскурсія по Палацу ДЮТ". Екскурія була змістовною та пізнавальною. Батьки мали можливість дізнатися про історію виникнення Палацу ДЮТ, мережу гуртків, досягнення колективів, що в подальшому допоможе визначитися з гуртками, відповідно до уподобань їхньої дитини.

4 5 6 7 8 9 10 11 12

Слід відмітити роботу педагогів, які взяли активну участь у Тижні сім'ї в рамках реалізації освітньо-виховного проєкту "Зберемо воєдино всю нашу родину", а саме: Палієнко Т.В., Швець О.І., Збронська О.В., Юхно К.В., Григоренко-Громова В.О., Нестеренко О.Б., Котенко В.О., Коломацька Т.П., Лубенець І.І.