Онлайн турнір з Ш-64 та Ш-100 серед вихованців. У турнірі взяли участь близько 30 шашистів різних вікових груп.

У категорії "Юні надії" призерами стали: І місце - Хоменко Давид, ІІ місце - Компанієць Ілля; ІІІ місце - Стронін Артем.

У категорії "Міні-кадети" призерами стали: І місце - Максим Іщенко, Плюхін Роман; ІІІ місце - Владислав Аксюк.

У категорії №Міні-кадети" серед дівчат призерами стали: І місце - Орисенко Ніна, ІІ місце - Орисенко Тетяна, ІІІ місце - Плюхіна Ярина, Яремченко Софія.

Нещодавно відбувся Всеукраїнський шашквоий турнір "Ітеліада-2020". Змагання проходили з різних видів шашок - стандартних шашок-64, шашок-100, а також з бразильських шашок. Спортсменів поділили на дві групи. У групі А виступала наша Дарина Мосієнко, а всі інші полтавці змагалися у групі Б. Отож, наші спортсмени здобули такі нагороди:

- Всеукраїнський онлайн турнір з Ш-64 - ІІІ місце - Плюхін Роман.

- Всеукраїнський онлайн турнір з Ш-100 - І місце Лебедь Андрій, ІІ місце - Іщенко Максим, ІІІ місце - Плюхін Роман.

Інформація про проведення турніру висвітлена в "Полтавському віснику" від 23 квітня 2020 року.

Бажаємо подальших перемог та звершень на ниві інтелектуальної гри.