Вітаю, колего!

Ви потрапили на підсумкове заняття ШПМ "Світоч" "Мандрівка по методичному мегаполісу". Наша мандрівка буде проходити у вигляді web-квесту. Внизу сторінки Ви побачите карту з активними цифрами-зупинками (районами метгаполісу). Ваше завдання: натиснути на цифру, прочитати назву району мегаполісу, який Ви дистанційно відвідували в цьому навчальному році, і "клікнути" на активне посилання знизу. Вас буде перенаправлено до завдання, яке потрібно виконати. А саме, з наведеного тексту, за підказками, розгадати зашифроване слово. 

Завчасно прошу вибачення за незручності, після вгадування слова, Вам потрібно буде закрити вкладку із завданням, закрити посилання на карті і лише потім "клікати" наступну цифру-зупинку. Як позбутися цього і зробити квест послідовним, вибачте я ще не навчилася. Та думаю, що це не стане для Вас великою перепоною на шляху до нагороди.

Відгадавши слово, не забудьте записати його на окремому листочку з відповідною цифрою. 

Наприкінці нашої мандрівки я пропоную, з розгаданих слів, заповнити фінальний кросворд. У виділених клітинках кросворду Ви побачите ключове слово, яке має безпосереднє відношення до нашої з Вами професійної діяльності. А ті, хто хочуть отримати нагороду за свою роботу, зробіть скріншот розгаданого кросворду і опублікуйте його на останній, восьмій, цифрі-зупинці (або просто впишіть ключове слово), при цьому не забудьте вказати своє прізвище, ім'я, по батькові. І запевняю, всі, хто дійдуть до кінця нашого web-квесту, опублікують розгаланий кросворд чи впишуть ключове слово, ОТРИМАЮТЬ СВІЙ ПРИЗ!

Хочу ще трішки затримати Вашу увагу на словах-загадках (зашифрованих словах на цифрах-зупинках).  Вони символізують ті чи інші якості притаманні сучасній людині, дитині, особистості.

Тому пропоную Вам вже зараз, на своєму підготовленому листочку, записати останнє, шосте слово нашого кросворду. Це слово "СУЧАСНІСТЬ", адже саме в такому ракурсі я намагалася донести до Вас своє підсумкове заняття ШПМ "Світоч" "Мандрівка по методичному мегаполісу". 

Отже, Вам залишилось відвідати 8 цифр-зупинок, розгадати 5 слів, заповнити кросворд і опублікувати скріншот або вписати ключове слово на останній восьмій зупинці нашої мандрівки.

Можете мандрувати по карті на сторінці або скористатися QR-кодом для мандрівки у смартфоні. QR-код до мандрівки

Бажаю Вам цікавої подорожі та чекайте свої нагороди!