2018-2019н.р.

  • ЗХК арт-студія "Браво" (19 вихованців) - І місце, номінація "Оригінальне мистецтво", жанр "Естрадні мініатюри" (ІІ вікова категорія) міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Золота соната" (м. Полтава);
  • ЗХК арт-студія "Браво" (18 вихованців) - І місце, номінація "Оригінальне мистецтво", жанр "Естрадні мініатюри" (ІV вікова категорія) міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Золота соната" (м. Полтава.

2017-2018н.р.

  • Кулик Ірина - гран-прі І обласного конкурсу юних філологів "Котигорошко" для учнів 3-4 класів (м. Полтава);
  • Миронько Валерія - переможниця у номінації "Кращий ігромайстер" Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • арт-студія "Браво" (20 вихованців) - чотирьохразовий володар Гран-прі Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Ярошенко Максим, Тімощук Ілля, Швець Денис, Василенко Олександр, Білик Ростислав, Кулик Ірина - переможці в номінації "Зірка фестивалю" Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • переможці в номінації "Художнє оформлення" в конкурсі "Ігрові програми" Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Кулик Ірина, Лісовська Вікторія - І місце, Ярошенко Максим, Бєлоножко Владислава, Миронько Валерія, Бондаренко Ніка - ІІ мсце, Прохорова Марія - ІІІ місце ІV Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської молоді "Змагаймося за нове життя" (Леся Українка) (м. Полтава);
  • Швець Денис - ІІІ місце в обласному конкурсі декламаторів "Тарасовими шляхами" (м. Полтава);
  • Лісовська Вікторія - І місце, Миронько Валерія - ІІ місце, Кошель Анжеліка - І місце (авторський вірш) в обласному конкурсі читців "Поетична зірка" (м. Гадяч);
  • арт-студія "Браво" (30 вихованців) - дворазові володарі гран-прі міжнародного фестивалю таланту і моди "Скарби нації" (регіональний тур).

2016-2017н.р.

  • Кулик Ірина - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "Арт причал" (м. Одеса);
  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Всеукраїнського Різдвяного фестивалю-конкурсу "Стежками Гоголя" (м. Полтава);
  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю "Чарівна феєрія" (м. Санкт-Петербург, Росія);
  • Лісовська Вікторія (2 перших місця) Ярошенко Максим, Старченко Таісія ІІ місця на ІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя!" (Леся Українка) (м. Полтава);
  • Лісовська Вікторія - І місце на ІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя!" (Леся Українка) (м. Чернівці);
  • Арт-студія "Браво" (17 вихованців) - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "Хвиля талантів" (м. Полтава);
  • Арт-студія "Браво" (20 вихованців) - володар Гран-прі Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Ярошенко Максим, Тімощук Ілля, Швець Денис, Василенко Олександр, Білик Ростислав, Кулик Ірина - переможці в номінації "Зірка фестивалю" Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Арт-студія "Браво" - переможець в номінації "Художнє оформлення" в конкурсі "Ігрові програми" Всеукраїнського фестивалю ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя).

2015-2106н.р.

  • Василенко Олександр - Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вавельські скарби" (м. Краків, Польща);
  • Нурмагомедова Аніса - Гран-прі ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу "Свято Різдвяних зірок" (м. Київ);
  • Варченко Злата - лауреат І ступеню регіонального фестивалю-конкурсу вокального та театрального мистецтва "З піснею у серці 2015" (м. Полтава);
  • Арт-студія "Браво" (12 вихованців) - володар Гран-прі Всеукраїнського Різдвяного фестивалю-конкурсу "Стежками Гоголя" (м. Полтава);
  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Всеукраїнського Різдвяного фестивалю-конкурсу "Стежками Гоголя" (м. Полтава);
  • Василенко Олександр, Сімінько Мирослава - лауреати ІІ ступеню Всеукраїнського Різдвяного фестивалю-конкурсу "Стежками Гоголя" (м. Полтава);
  • Арт-студія "Браво" (13 вихованців) - лауреат І ступеню Всеукраїнського конкурсу мистецтв "Зимовий калейдоскоп" (м. Полтава);
  • Арт-студія "Браво" (12 вихованців) - лауреат І ступеню Міжнародного телевізійного конкурсу мистецтв "Зірковий олімп" (м. Полтава);
  • Ярошенко Максим - лауреат ІІ ступеню Міжнародного телевізійного конкурсу мистецтв "Зірковий олімп" (м. Полтава);
  • Вірченко Поліна - фіналістка та учасник прямих ефірів телевізійного конкурсу на каналі СТБ "Україна має талант. Діти";
  • Василенко Олександр - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю мистецтв "Зірковий приплив" (м. Приморско-Китен, Польща);
  • Василенко Олександр - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю мистецтв "Зірковий бриз" (м. Приморско-Китен, Польща).

2014-2015н.р.

  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "Гранд-фест" (м. Харків);
  • Полапа Вероніка, Нурмагомедова Аніса - лауреати ІІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Гранд-фест" (м. Харків);
  • Нурмагомедова Аніса - володар Гран-прі Міжнародного щорічного фестивалю-конкурсу мистецтв "Створюй своє майбутнє зараз" (м. Київ);
  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Україна починається з тебе" (м. Київ);
  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв "Зірковий олімп" (м. Полтава);
  • Брунь Ельвіра, Варченко Злата, Василенко Олександр, Бивальцева Маргарита - лауреати ІІ ступеню Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв "Зірковий олімп" (м. Полтава).

2013-2014н.р.

  • Арт-студія "Браво" (15 вихованців) - володар Гран-прі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Очіченко Марія - лауреат ІІІ ступеню у номінації "Ігри зі сцени" Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Бурикін Максим, Гузік Олександра, Ярошенко Максим - лауреати І ступеню у номінації "Зірка фестивалю" Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" (м. Запоріжжя);
  • Нориця Анна - лауреат І ступеню Міжнародного конкурсу "На хвилях Євпаторії" (м. Євпаторія);
  • Нурмагомедова Аніса - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зірковий олімп" (м. Полтава);
  • Варченко Злата - лауреат ІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зірковий олімп" (м. Полтава);
  • Нориця Анна - лауреат І ступеню Міжнародного конкурсу "GOLDEN LION" (м. Львів);
  • Нелюбіна Дар′я - лауреат І ступеню Національного творчого фестивалю "Скарби нації";
  • Бивальцева Маргарита - лауреат І ступеню ІІ міського етапу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини";
  • Бивальцева Маргарита - лауреат І премії обласного етапу ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини";
  • Арт-студія "Браво" (25 вихованців старшої та середньої груп) - лауреати І премії Національного творчого фестивалю "Скарби нації" (м. Полтава).

2012-2013н.р.

  • Нориця Анна - лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "На хвилях Євпаторії" (м. Євпаторія);
  • Саєнко Катерина, Сімінько Мирослава лауреати ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" в номінації "Зірка фестивалю" (м. Запоріжжя);
  • Мухіна Аліса - лауреати ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" в номінації "Яскравий образ" (м. Запоріжжя");
  • Куницька Анастасія - лауреат І ступеню міського обласного етапів Х Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини" (м. Полтава);
  • Арт-студія "Браво" (15 вихованців) - лауреат ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм "Адреса дитинства - Гра" у номінації "Зоряний дебют" (м. Запоріжжя).