DSC 2944

Керівник гуртка -  
Березич Юлія Володимирівна

Розклад занять: 
Понеділок 16:00-18:00; Середа 16:00-18:00
Вівторок 16:00-18:00; Четвер 16:00 - 18:00

 Вік вихованців - 10-15 років.

Виклики ХХІ століття актуалізують завдання розвитку особистості, яка володіє знаннями, вміннями та навичками у найголовніших сферах людського життя, здатна самостійно мислити, генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, знайти своє місце у суспільстві та обрати правильні життєві орієнтири.

Підлітковий вік - це період активного становлення особистості та "пошуку себе", експериментування й апробації себе  різних ролях з метою формування образу "Я", життєвого самовизначення відносно двох головних питань: яким бути і ким бути? Перед особистістю постає проблема правильного визначення напрямів саморозвитку. Таке визначення потребує безпомилкової самооцінки, а значить знання власної сутності. Саме з цим пов'язана актуальність роботи гуртка "Тінейджер".

Метою роботи гуртка є ознайомлення вихованців з базовими положеннями теорії спілкування; розвиток і вдосконалення їхніх комунікативних навичок та ораторських здібностей; навчання дітей розумінню себе, своїх емоцій і почуттів, взаємодії з однолітками, педагогами та батьками; сприяння формуванню життєвої компетенції, становленню її як творця і проектувальника власного життя.

 Портфоліо керівниці гуртка Березич Ю.В.

ehmblema tinejdzher 2

 Освітня діяльність

2022-2023н.р.

Свято "Ґелловін по-українськи"