sidorenko

Керівник гуртка - методист 
Сидоренко Людмила Іванівна

Розклад занять: 
Понеділок 15:00-20:00; Вівторок 16:00-20:00;
Четвер 15:00-20:45; П'ятниця 16:00 - 20:00;
Субота 9:30-15:30

 У 2008 році Наказом Міністерства освіти і науки України колективу присвоєно звання "Зразковий художній колектив" (підтверджено в 2013р.), а 2018 року гуртку "Господарочка" присвоєно звання "Народний художній колектив".

Керівник гуртка - методист Сидоренко Людмила Іванівна - високопрофесійний, творчий педагог, досвідчений організатор дитячого колективу. Людмила Іванівна приділяє увагу особистісному розвитку вихованців, уміло організовує творчу діяльність дітей, працює над розвитком їх пізнавальних здібностей.

Навчальною програмою гуртка передбачено вивчення народного ремесла - бісероплетіння, знайомство з сучасними та традиційними видами плетива, розробка та виконання нових візерунків. Окреме місце займає вивчення традицій українського кулінарного мистецтва, мистецтва виготовлення штучних квітів, аранжування, складання композицій та букетів, оздоблення одягу. Значна увага приділяється роботі з сучасними матеріалами та техніками декоративно-ужиткового мистецтва. у гуртку проводяться індивідуальні заняття з творчо обдарованими дітьми.

Роботи вихованців Народного художнього колективу гуртка "Господарочка" експонуються на виставках у Полтаві та за межами міста.

Вихованці гуртка беруть участь в проектній діяльності Палацу. Вони активні учасники тижня дитячої творчості "Арт-мозаїка", який щороку проводиться у відділі прикладного мистецтва Палацу. В освітньому процесі гуртка використовуються різноманітні форми навчання та виховання: заняття-практикуми, диспути, усні журнали, дискусії, пізнавально-ігрові програми, турніри, вікторини, виставки-презентації, зустрічі з майстрами декоративно-ужиткового мистецтва, творчі звіти, творчий конкурс Палацу "Зоряний калейдоскоп", на якому кожна вихованка демонструє знання, вміння та навички, отримані протягом навчального року.

У Народному художньому колективі "Господарочка" вихованці набувають знань для майбутньої трудової діяльності. Випускники навчаються у Київському національному університеті технологій та дизайну, Харківській державній академії дизайну та мистецтв, Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка та ін.

Керівник гуртка підтримує тісні зв′язки з батьками вихованців. Налагоджена тісна співпраця з батьківським комітетом. Під час проведення конкурсів працюють батьківське та дитяче журі.

Народний художній колектив гурток "Господарочка" та його керівник Сидоренко Л.І. неодноразово нагороджені грамотами, дипломами та подяками.